Рецепт Тарт сливовий

Для тіста: 

Масло вершкове (охолоджене) - 100 г 

Жовток яєчний - 1 шт.

Цукор - 20 г 

Борошно пшеничне - 200 г 

Вода холодна (крижана) - 2 ст.л. 

Сік лимонний - 1 ст.л. 

Для начинки: 

Сливи (свіжі, стиглі) - 400 г

 Йогурт несолодкий - 150 г 

Яйця - 2 шт. 

Білок яєчний - 1 шт. 

Цукор - 130 г 

Крохмаль - 2 ст.л.

Охолоджене масло ріжемо на дрібні кубики. (Якщо масло підтануло, відправте його в морозильну камеру на 10 хвилин.) Борошно просіюємо до масла, додаємо цукор і щіпку солі. Розтераємо все ложкою або в комбайні. Робимо заглиблення і додаємо жовток, перемішуємо тісто лопаткою. Виходить розсипчаста олійно-борошняна суміш.

Змішуємо холодну воду і лимонний сік, потроху додаємо в тісто і перемішуємо. Після цього тісто легко формується в еластичну грудку. Загорнемо його в харчову плівку і покладемо в холодильник на 30 хвилин. 

У глибокій мисці зробимо заливку для тарта: йогурт, цукор, 2 яйця, 1 білок і крохмаль збиваємо вінчиком або міксером на маленькій швидкості, просто до однорідності. Розподіляємо руками тісто по поверхні роз'ємної форми, сформувавши бортики висотою приблизно 3 см. Викладаємо нарізані сливи без кісточок  в довільному порядку. Заливаємо сливи заливкою. Ставимо сливовий тарт випікатися в розігріту духовку на 60 хвилин при 180 градусах. Заливка повинна загуснути і не "братися" на палець. Дамо пирогу з сливами охолонути у формі, потім акуратно перекладаємо тарт на блюдо. Чекаємо, поки він повністю охолоне і ріжемо сливовий тарт порційно.

Нагадуємо, що все необхідне для приготування Ви можете купити на сайті vanilinka.com.ua Не бійтеся експериментувати на кухні, і смачного :)