Рецепт Карамель

   Карамельний соус можна додавати в начинку (тістечка, торти), поливати улюблену випічку, а також додавати в крем. Карамель можна зберігати в холодильнику протягом місяця.

   Інгредієнти:

250 г цукру

50 мл води

250 мл вершків

50 гр вершкового масла

1 ч л солі

В кастрюлю з товстим дном наливаємо воду, всипаємо цукор і ставимо на плиту на середній вогонь. Сироп не помішуємо, а злегка покачуємо сотейник зі сторони в сторону. Коли цукор повністю розчиниться, пензликом, змоченим у воді, змиваємо кристали цукру зі стінок, щоб сироп не кристалізувався.

   Сироп варимо до насиченого карамельного кольору.  Термометр повинен показати температуру 160-170 градусів. Сироп зніімаємо з вогню, додаємо вершкове масло і перемішуємо лопаткою. Додаємо сіль. Безперервно помішуючи, вливаємо тонкою струєю гарячі вершки. Через велику різницю температур карамель буде дужи сильно кипіти, тому робимо все дуже обережно.

   Далі відправляємо карамель на середній вогонь і варимо ще 3-5 хвилин до тепрератури 106-107 градусів. Гаряча карамель дуже рідка, густішає тільки після повного охолодження. Переливаємо в тару, де будемо зберігати і даємо повністю охолонути до кімнатної температури. Після чого можна поставити в холодильник.

   Нагадуємо, що все необхідне для приготування Ви можете купити на сайті vanilinka.com.ua Не бійтеся експериментувати на кухні, і смачного :)